Kariéra

Kariéra

Staňte sa súčasťou spoločnosti ECOTEN Slovensko. Začnite svoju kariéru v energetickom audite, energetických certifikátov budov, energetickom poradenstve či v ďalších energetických službách. Zakladáme si na ústretovom a priateľskom prístupe. Radi podporíme vaše nápady aj profesijný rast. Pravidelne investujeme do vzdelávania našich zamestnancov, ktorým poskytujeme prepracovaný systém rozvoja a vzdelávania vrátane medzinárodných stáží. Prehĺbte u nás vaše znalosti a skúsenosti.

Zoznam voľných pracovných pozícií

Momentálne nesú žiadne voľné pozície.

Výberové konanie

Výber z otvorených pozícií

Zaujala Vás práca pre spoločnosť ECOTEN Slovensko? Pozrite sa, aké sú aktuálne otvorené pozície v tejto divízii.

Zaslanie životopisu

Pokiaľ Vás niektorá z otvorených pozícií zaujala a zároveň spĺňate požiadavky na uchádzača, potom zašlite Vašu prihlášku do výberového konania podľa inštrukcií, ktoré sú uvedené v popise každej z pozícií.

Štruktúra výberového konania

V prvom kole sú uchádzači posúdení na základe ich profesijného životopisu a motivačného listu. List by mal obsahovať odpovede na tieto otázky:

  • Prečo sa uchádzate o dané pracovné miesto v spoločnosti ECOTEN Slovensko?
  • Na akých vedomostiach, zručnostiach a schopnostiach budete stavať, aby ste boli na danom pracovnom mieste úspešný/á?

Vybraní uchádzači postúpia do druhého kola, v ktorom absolvujú štruktúrované pohovory, ktoré sú zamerané na profesijný životopis uchádzača, jeho motiváciu a plány, ale tiež na odborné znalosti.

 

Nenašli ste pre Vás vhodnú pracovnú pozíciu a myslite si, že by sme mali o Vás vedieť? Napíšte nám.